Kursy Konwersacyjne – Język angielski

angielski

Grupa Dni zajęć Godziny System
Konwersacje z angielskiego w Krakowie

Szukasz konwersacji z angielskiego w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Szkoła językowa MAK prowadzi kursy metodą Callana, która kładzie nacisk na mówienie w trakcie zajęć. Kursy konwersacyjne są skierowane dla studentów na poziomie średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Mogą stanowić uzupełnienie zarówno zajęć metodą bezpośrednią, jak i uczestnictwa w innych dodatkowych kursach.

Komunikuj się!

Uczysz się angielskiego już przez kilka lat, a jednak kiedy przychodzi do rozmowy, masz problem, by wykrztusić z siebie jakieś składne zdanie? Przyjdź do nas, a sprawimy, że już niedługo nie będzie to stanowić dla ciebie żadnego wyzwania. Szeroka tematyka zajęć gwarantuje, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Obejmuje ona takie zagadnienia jak: society, science, law, history and politics, business. Elastyczne godziny zajęć (kursy odbywają się w godzinach porannych i wieczornych) pozwalają łączyć je z innymi obowiązkami.

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, co stanowi gwarancję sukcesu.

Metoda Direct

Metoda Direct, którą prowadzone są kursy, umożliwia uczestnikom szybkie opanowanie języka i przygotowuje do używania go w codziennych sytuacjach. Uczniowie w trakcie zajęć nie robią notatek ani nie zapisują nowych słówek, nacisk położony jest na komunikację. Konwersacje są jak najbardziej zbliżone do rozmów prowadzonych w realnych warunkach, aktywizują wszystkich uczestników i pomagają przełamać im barierę wstydu. Zajęcia odbywają się w małych grupach. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, dodatkowo jeśli jesteś studentem, to za okazaniem ważnej legitymacji otrzymasz miesięcznie 15% zniżki.

Zapraszamy!

Konwersacje w języku angielskim są dziś codziennością w każdym większym mieście, w tym również w Krakowie. Swobodne posługiwanie się językiem jest niezbędnym warunkiem sukcesu zawodowego, poszerza spectrum możliwości, a także pozwala nawiązywać nowe kontakty! Zapraszamy do naszej szkoły językowej!