niemiecki

Kursy dla dzieci :)

Propozycje grup na rok szkolny 2017/2018

 

Grupa Poziom Dni i godziny zajęć System
Rosa początkujący Wtorek 15:00 – 16:50 1 x 2
Blau początkujący Środa 16:30 – 18:20 1 x 2
Grün średniozaawansowany Czwartek 14:30 – 16:20 1 x 2

Wszystkie zalety metody bezpośredniej w wydaniu dla dzieci. W każdym podręczniku zestaw unikalnych ilustracji zaprojektowanych specjalnie do tego wydania. Teraz młodzi odkrywcy mogą wyruszyć w krainę języka niemieckiego, zdobywając nowe umiejętności szybko, skutecznie, w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze.

Zajęcia prowadzone z naszych podręczników są wyczekiwane przez dzieci z lekcji na lekcję, bo dzięki nim szybko uczą się porozumiewać po niemiecku; nie tylko w trakcie lekcji, ale też w różnych sytuacjach poza szkołą. Dużą satysfakcję mogą odczuwać także rodzice, którzy są dumni z tak szybkich postępów swoich pociech.

Podręczniki z serii KINDER to praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych dziecka. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, ze mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału. Dzieci uwielbiają zajęcia z podręczników KINDER.

 

Najważniejsze cechy tej serii podręczników:

  • praktyczne słownictwo,
  • przystępnie wytłumaczona gramatyka,
  • kolorowe ilustracje,
  • liczne rebusy i gry językowe,
  • prace domowe,
  • płyta CD.

Kompletny system nauczania:

  • Książki Słuchacza: 1-6,
  • płyta mp3 do każdej Książki Słuchacza,
  • Książki Nauczyciela: 1-6,
  • ilustracje do Książki.

Seria Punkt przeznaczona do nauki języka niemieckiego w klasach 4-6 szkoły podstawowej.

Tematyka podręcznika odpowiada realiom współczesnego, bliskiego dzieciom świata, dzięki czemu jest interesująca dla uczniów. Wprowadza leksykę i konstrukcje językowe potrzebne do nawiązywania kontaktów towarzyskich oraz do podtrzymywania prostej rozmowy. Poświęcony jest również tematyce związanej z życiem prywatnym: rodzinnym i towarzyskim, umożliwiającej przedstawienie siebie, swoich bliskich, znajomych, przyjaciół oraz upodobań: swoich i innych osób.  Stanowi wprowadzenie do tematu edukacja: uczenie się, przybory szkolne, przedmioty nauczania i zajęcia pozalekcyjne. Rozwija znajomość środków językowych związanych z umiejętnościami i zainteresowaniami. Każdy rozdział kończy słowniczek tematyczny ułatwiający samodzielne powtórki i przygotowanie do sprawdzianu.

 


Jeśli są Państwo zainteresowani zapisaniem dzieci na zajęcia w innych dniach, godzinach lub poziomach bardzo prosimy o wpisanie tych informacji w okienku dodatkowe informacje.