ATRAKCYJNE KURSY JĘZYKOWE

Atrakcyjne kursy językowe

W szkole MAK zapewniamy bogatą ofertę kursów językowych: Kraków, pełen zabytków architektonicznych, od lat przyciąga turystów z całego świata, a wraz z nimi mieszaninę kultur i języków. Nie ograniczaj się więc tylko do angielskiego – otwórz się z nami na inne języki! W naszej ofercie znajdują się: język angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski oraz rosyjski .

Nieważne, że nigdy nie miałeś kontaktu z językiem albo tylko chcesz podnieść swoje umiejętności – prowadzimy grupy odpowiadające każdemu poziomowi zaawansowania. Stosowana w szkole metoda Direct Method for English jest uznawana za jeden z najbardziej skutecznych sposobów nauki języka, co znajduje odzwierciedlenie w poziomie wyników osiąganych przez kursantów w testach językowych. Nasze kursy językowe, spośród wielu innych w Krakowie, wyróżniają duża elastyczność działania, koncentracja na Kliencie i jego potrzebach oraz promocyjne ceny.

Poziomy kursów językowych

Początkujący: Chcesz zacząć naukę od zera? Uważasz języki za swoją piętę Achillesową? Planujesz zmienić pracę na taką, w której ich znajomość jest niezbędna? Niezależnie od tego co Cię motywuje kursy językowe w MAK w Krakowie to świetny wybór! Stawiamy na realne umiejętności. Z nami nauczysz się myśleć i mówić w obcym języku.

Średnio zaawansowany: Masz już podstawy języka, ale swobodna rozmowa wciąż stanowi dla Ciebie wyzwanie? Po kursie w naszej szkole konwersacje wejdą Ci w krew.

Zaawansowany: Stawiasz na samorozwój? Uważasz, że zawsze można coś poprawić? Chcesz przygotować się do zdobycia certyfikatu językowego? Z nami odkryjesz pełnię swoich możliwości.

Zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym

Od września zapraszamy również na kursy językowe dla dzieci. Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym. Nauka języka odbywa się w dwóch grupach: kameralnej (tj. do 6 osób) oraz większej (powyżej 6 osób). Na życzenie rodziców możemy utworzyć specjalną grupę VIP 2, 3 lub 4-osobową. Program kursów językowych w szkole MAK w Krakowie bazuje na naturalnej skłonności dzieci do eksploracji i uzyskiwania poczucia kontroli. Nieszablonowe, aktywizujące metody nauki, jak np. interaktywne gry i zabawy nie pozwolą Twojemu dziecku się nudzić.

Wakacyjne kursy językowe w Krakowie

W ofercie mamy również wakacyjne kursy językowe. Kraków to miasto turystów, stąd często łatwiej w nim usłyszeć inny język niż polski. Wakacje to świetny czas, aby pod szlifować swój angielski. Duża intensywność zajęć – od dwóch do trzech razy w tygodniu w zależności od poziomu zaawansowania – pozwala osiągnąć szybkie postępy w nauce. Sprawdź godziny kursów, jeśli nie pasuje Ci żaden termin, nie przejmuj się i zadzwoń, a my postaramy się zebrać grupę dla Ciebie. Kontakt do nas znajdziesz tutaj. Zajęcia skierowane są zarówno do dorosłych, jak i do dzieci i młodzieży. Wakacyjne kursy językowe w szkole językowej MAK to duża dawka wiedzy, świetna atmosfera i dobra lokalizacja blisko centrum Krakowa.

Szukasz kursu języka francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego czy rosyjskiego? MAK Kraków już na Ciebie czeka! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów !