SZKOŁA JĘZYKOWA MAK

Angielski Kraków

Marzy Ci się ciekawa i dobrze płatna praca w międzynarodowej korporacji? Chcesz poznawać inne kultury i swobodnie komunikować się podczas zagranicznych wyjazdów? A może zależy Ci na tym, aby mieć szerszy dostęp do informacji i rozrywki, oglądać filmy i seriale zaraz po ich premierze, bez męczących napisów czy nużącego głosu lektora? Chcąc zrealizować swoje plany, musisz dobrze opanować język angielski. Kraków i zlokalizowana w jego sercu szkoła MAK dają Ci taką możliwość. Doświadczony zespół lektorów zaprasza na zajęcia z angielskiego dla dzieci i dorosłych, które prowadzone są w małych grupach, w terminach oraz godzinach dostosowanych do planu dnia uczestników.

Angielski dla dorosłych Kraków

Oferta szkoły MAK została przygotowana z myślą nie tylko o Klientach indywidualnych, ale również o firmach. Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, że finansowanie kursów językowych dla pracowników nie jest kosztem, lecz inwestycją. Dysponując zespołem, który swobodnie włada obcymi językami, można z powodzeniem nawiązywać współpracę i podpisywać intratne kontrakty z zagranicznymi firmami lub międzynarodowymi korporacjami, mającymi w Polsce swoje filie. Kursy angielskiego dla dorosłych w szkole MAK w Krakowie przybierają postać kursów konwersacyjnych, kursów Business English oraz szybkich kursów prowadzonych metodą bezpośrednią. Obawiasz się, że angielski nie jest dla Ciebie? Twoje wcześniejsze podejścia zakończyły się niepowodzeniem? Przekonamy Ci, że tzw. antytalent językowy to mit, a przyczyny braku postępów w nauce należy szukać w niewłaściwych metodach nauczania. Zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych w szkole MAK w Krakowie, prowadzone są zgodnie z zasadami andragogiki, tj. subdyscypliny pedagogiki poświęconej efektywnemu kształceniu osób dorosłych.

Kraków jest miastem, gdzie z angielskim można zetknąć się na każdym kroku, i to nie tylko za sprawą licznie odwiedzających go turystów. Pod Wawelem działa już kilkadziesiąt międzynarodowych korporacji stwarzających młodym ludziom szansę na start na rynku pracy. Podstawowym wymogiem nie jest wykształcenie kierunkowe, a znajomość języka. Osoby z biegłą znajomością języka angielskiego, potwierdzoną dodatkowo odpowiednim certyfikatem, mogą dziś przebierać w ofertach pracy w Krakowie.

Angielski otwiera wiele drzwi. Postaw już dziś na rozwój swój lub swojego dziecka i odkryj przyjemność z nauki języków obcych. Zapraszamy na zajęcia do szkoły MAK w Krakowie!

 

najlepszy-angielski-w-krakowie