KURS KONWERSACYJNY


Kurs konwersacyjny polega na wykorzystaniu znajomości języka w praktyce. W końcu taki jest główny cel nauki języków obcych – swobodne porozumiewanie się. Zajęcia z konwersacji przyczyniają się do rozwoju właśnie tej umiejętności. Musimy także przełamać lęk przed mówieniem, który jest często zwykłym lękiem przed popełnianiem błędów. Ćwiczenia w mówieniu odbywają się dopiero po opanowaniu pewnego poziomu języka. Głównie dlatego, że wymagają znajomości dość szerokiego zasobu słownictwa i gramatyki.

Kurs konwersacyjny w obcym języku jest skierowany do osób, które posiadają znajomość języka na poziomie B1. To propozycja dla tych, którzy chcą poszerzać swoje słownictwo, wiedzę na temat danego kraju oraz umiejętność wypowiadania się na określone tematy. Każde spotkanie ma określony charakter tematyczny – raz rozmowy dotyczą podróży, innym razem kultury lub nauki, a także wydarzeń w kraju i na świecie.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dni, godziny zajęć dopasowane są do potrzeb Państwa pracowników.  Jeśli zainteresowała Państwa oferta naszej szkoły prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny.