JĘZYK ANGIELSKI
angielski

Szkoła językowa Kraków

W pracy potrzebujesz podszkolić język obcy? Chcesz przygotować się do egzaminów językowych? Zależy Ci na tym, by Twoje dziecko już od najmłodszych lat miało kontakt z angielskim? W realizacji tych celów pomoże Ci nasza szkoła językowa. Kraków wyróżnia się na tle innych polskich miast nie tylko perłami architektury i różnorodnymi wydarzeniami kulturalno-rozrywkowymi, ale również bogatą ofertą edukacyjną. Do tytułu najlepszej szkoły językowej w Krakowie aspiruje wiele placówek. My ocenę pozostawiamy naszym kursantom. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby poznawanie języka było dla nich przyjemnością, umiejętnie łącząc zagadnienia merytoryczne z odpowiednią dozą humoru.

W szkole językowej MAK prowadzimy zajęcia dla dorosłych oraz dla dzieci. Na zainteresowanych czekają kursy konwersacyjne, gramatyczne i biznesowe realizowane w trybie semestralnym lub wakacyjnym. W ofercie mamy również propozycje dla Klientów instytucjonalnych (kursy językowe dla firm).

Nauka angielskiego metodą bezpośrednią

Prowadzimy lekcje metodą bezpośrednią Direct Method For English. To atrakcyjny i skuteczny sposób na przyswojenie sobie sporej dawki wiedzy – praktycznej oraz teoretycznej. Studenci na takich zajęciach, które przebiegają w luźnej i wesołej atmosferze, są w stanie bardzo dobrze poznać gramatykę i słownictwo. W ciągu kilkudziesięciu minut lekcji przede wszystkim rozmawiamy – ma to na celu oswojenie z dynamiką nauczanego języka, pozwala to na jak najnaturalniejsze osłuchanie się z nim oraz zachęca do samodzielności. To wszystko skutkuje nabyciem niezbędnej pewności siebie oraz zdobyciem kompetencji językowych, które pozwalają na swobodną i poprawną komunikację. W ciągu kilku tygodni szybkiego kursu języka angielskiego zdobędziecie umiejętności, dzięki którym zaskoczycie swoich znajomych w Krakowie (i oczywiście także poza nim!).

Co istotne – u nas nie ma zadań domowych! Wszystkie ćwiczenia wykonujemy podczas zajęć. Szanujemy wasz czas: u nas nie ma przestojów, miejsca na ciszę i nudę, lekcje wypełnione są atrakcyjnymi ćwiczeniami. Bardzo lubimy powtarzanie – w końcu to najlepszy sposób na utrwalenie materiału. Uczymy wypowiadania się pełnymi i poprawnie gramatycznymi zdaniami. Mówimy między sobą językiem, którego używa się na co dzień w krajach anglojęzycznych – pamiętajcie: interakcja to podstawa. W mało licznych grupach, a takie są u nas preferowane, nauka przebiega sprawniej, każdemu studentowi poświęcana jest należyta uwaga, dla każdego wystarczy czasu. Nie pozwolimy wam wyjść od nas bez aktywnego udziału w zajęciach!

 Nie wiesz, którą szkołę językową w Krakowie wybrać? Jedna oferuje atrakcyjne zniżki, a druga elastyczny, dostosowany do innych zajęć grafik? Teraz już nie musisz wybierać. Zaufaj specjalistom ze szkoły językowej MAK i zacznij się swobodnie komunikować.